Archery

Põnev vibulahing

Lase metslane välja!

Battlezone Archery on ülipõnev võitlusmäng, mis võimaldab mängijatel kogeda adrenaliinirohket vibulahingut, kasutades selleks spetsiaalseid vibusid ja ümara kummist otsaga nooli!

Meie vibulahing annab teile kogemuse tunda end Robin Hoodina, sõltumata vanusest ja mängukogemusest.

Vibulahingut saab pidada nii kohapeal meie juures kui tuleme ka kohale teie vabaltvalitud kohta.

Väljaku rajamiseks vajame ruumi 15x30 meetrit.
archery
Vaata videot!

Kuidas mängida?

Kaks võrdse mängijate arvuga meeskonda seisavad vastamisi spetsiaalselt mängu jaoks ehitatud ja paigutatud väljakul. Igal meeskonnal on 5 eriotstarbeliselt projekteeritud punkrit, mille on valmistanud Boost Air®, 5 sihtmärgi koonust, mis paigutatakse iga punkri ette, kusjuures igaühel on pall.

Mängul on mitu eesmärki.

Punktide kogumine on väga lihtne! Kaotatud mängija eest saab 30 punkti ning tabatud koonuse eest 50 punkti. Iga mäng kestab kuni 10 minutit, selle aja sees on võimalik koguda punkte ja kui aeg saab täis, siis meeskondade vahetus lõpeb.

 

Mängus on kaks vahekohtuniku, kumbki vastutab ühe väljakupoole eest. Kaks meeskonda eraldatakse neutraalse tsooniga. Kui mängija püüab noole kinni, siis võib see meeskond tuua ühe oma kõrvaldatud mängijatest tagasi mängu. Mäng lõpeb siis, kui kõik meeskonnaliikmed on kõrvaldatud, kõik 5 koonust on tabatud või kui aeg saab täis. Vahekohtunikel on iga mängu kohta punktikaart ja nad märgivad tulemused üles.

Võistlus koosneb viiest mängust. Kui on palju meeskondi, siis peetakse see matšidena, kus võidumeeskond saab edasi järgmisesse raundi, nii et lõpuks selgitatakse välja võitja.

Kas vibulahing on turvaline?

Mängida saab selleks mõeldud spetsiaalse varustusega. Mängus kasutatavad nooled on pehmest kummist ümarate otstega ning ei põhjusta valu ja vigastusi mängijatele. Keelatud on kasutada teistsuguseid nooli, mis võivad mängijaid vigastada.

Iga mängija on varustatud turvamaskiga, et kaitsta pead ja nägu. Vajadusel on saadaval ka muu kehakaitsevarustus. Kõikidele mängijatele pakutakse ka turvakaitsmeid kätele ja sõrmedele.

TOP