Laste ATV sõidud

Noortele mürgeldajatele

Üle puujuurte ja küngaste ukerdav neljarattaline terasmuul, mida saab ise juhtida – see on tõmbenumber, mis lööb silma särama ka kõige nooremal offroader’il!

Laste ATV park ja turvalised, kuid põnevad rajad ootavad sinu väikseid mürgeldajaid Woodspaintballis.

Too lapsed nädalavahetust veetma või korralda meie juures meeleolukas sünnipäev – meilt leiad ATV-d erineva kasvuga lastele, mõnusa peo- ja grilliplatsi ning mitmeid lahingumänge, millega ATV sõitu kombineerida.

PS! Lisaks lastele saavad end paintball’i, airsoft’i või vibulaskmisega lõbustada ka lapsevanemad. Pea lahinguid, grilli ja tšilli saunas.

Laste ATV sõidud

Hinnad:

ATV rent

Üks päev - 45€/päev
Kaks kuni kolm päeva - 25€/päev
Üks nädal - 85€/nädal

Atv rent meie rajal

1h - 35€/atv kohta
1,5 - 45€/atv kohta

Kiivri rent

10€/rendiperiood

Lisa aku +25km ( liitiumaku 22AH) 10€/päev

Laste ATV sõidud - kõik on kontrolli all

Laste ATV on igati turvaline sõiduk, sest selle kiiruse saame piirata just vastavalt sinu soovidele. Võimalikud kiirusepiirangud on kuni 6 km/h, kuni 20 km/h ja kuni 35 km/h.

Meie populaarseimale, umbes 800 m pikkusele lastele mõeldud metsarajale mahub korraga kuni 5 noort sõitjat. Sobivad sõidukid on olemas nii 4- kui 15-aastastele. Anname kiivrid pähe ja minek!

Kas rajad on ikka turvalised? Absoluutselt! Rajameister on ka ise lapsevanem.

Laste ATV sõidud

Laste ATV rent ja transport

Kui tahad, saad elektrimootoriga laste ATV meilt ka rendile võtta. Päevaks, nädalavahetuseks või pikemateks pühadeks, ühe või mitu. Küsi pakkumist ja leiame lahenduse. Soovi korral toome sulle ATV ise suvilasse või maakoju kohale.

Kui sinu laps fännab rohkem kaherattalisi sõidukeid, saad talle rentida hoopis elektrimootoriga jooksuratta. Lihtsasti käsitletav ratas sobib 3-6-aastatele.

Korduma kippuvad küsimused

Mis vanuses lastele laste ATV sobib?

Woodspaintballis on kahes suuruses laste ATV-sid. Väiksemad sobivad 4-10-aastastele, suuremad 9-15-aastastele. Rohkem kui vanusest sõltub ATV sobivus lapse kasvust. Selgitame koos välja, milline ATV just sinu lapsele sobib, sõitmata ei jää kellelgi

Millist turvavarustust Woodspaintball pakub?

Laste ATV puhul on kõige olulisem kasutada kiivrit, muu turvavarustuse järgi otsene vajadus puudub. Kiivrid on meil olemas. Ka raja oleme selliselt kujundanud, et kuhugi otsa sõites (lastel ikka juhtub, oleme seda ennetanud) ei ole võimalik end ohtlikult kriimustada ega ära lüüa.

Kuna ATV on kiirusepiiranguga, siis on välistatud olukord, kus laps kaotab sõiduki üle kontrolli. Soovi korral saab vanem lapsel kõrval käia.

Mismoodi kiirusepiirang toimib?

Kiirusepiirang tähendab seda, et üle maksimaalse seadistatud kiiruse ATV sisse ei võta. Piirangust aeglasemalt saab aga sõita küll.

Olen kuulnud, et ATV-d on eluohtlikud. Kuidas ma tean, et laste ATV ümber ei lähe?

Läbi aja on laste ATV-de turvalisust üha parandatud. Raskuskese on viidud nii madalale, et ATV ümberminek on väga keeruline, et mitte öelda võimatu. Kuna kasutame uusimaid ATV-sid, siis ei pea sa nende turvalisuse pärast muretsema.

Kui kaua laste ATV aku kestab?

Ühe laadimise järel saab tehniliste andmete kohaselt sõita vähemalt 1,5 tundi. Tegelikkuses on see aeg veidi pikem ja jääb pigem 2 tunni kanti.

Korralda lõbus perepäev!

Meie juures leiavad tegevust nii emad, isad, lapsed, sõbrad kui ka vanavanemad. Lõbutsege mängides, minge sauna ja tehke grilli. Kõik võimalused on olemas.

laste atv sõidud

Mudelid

4-9 aastastele

Laste ATV sõidud
Istme kõrgus (maapinnast) 56 cm
Kiirusastmed 0-6; 0-20; 0-38 km/h
Mootor 1200W
Aku 48V 20AH
Aku kestvus 2-3h 20-25km
Laadimisaeg 6-8h
Maksimaalne kandevõime 60kg

9-15 aastastele

Laste ATV sõidud
Istme kõrgus (maapinnast) 75cm
Kiirusastmed 0-5; 0-20; 0-40 km/h
Mootor 1000W
Aku 48V 20AH
Aku kestvus 1,5-2h 15-20km
Laadimisaeg 6-8h
Maksimaalne kandevõime 90kg
TOP