Woodspaintball

Meist lähemalt

ALATI LAHINGUKS VALMIS!

Tahaks juba kõmmutada?

Vaata hinnakirju:

Meie Woodspaintballis lihtsalt oleme adrenaliinihullud, sinna ei ole midagi parata. Meid võib peibutada triiksärgis kontoritöö või steriilse treeningsaaliga, kuid hing ihkab ikka midagi teravamat. Lõime Woodspaintballi just selleks, et neid ürgseid ellujäämiselamusi ka sulle pakkuda.

Seiklusi täis lahinguväljad

Kui avastasime, et Tapa kandis ei saa paintball´i mängida, siis tegime lahinguvälja ise! Ja mitte tavalise, vaid Eesti kõige ägedama, kuhu kuuluvad ka varemetes sõjaväeosa ja mahajäetud ujula.

100% elamus

Sinu seltskond saab täpselt selle, milleks te tulite – argipäevast vabastava seikluse. Seepärast on meil sõjariistad alati korras, juhendav jutt lühike ja kõik võimalused mõnusaks mängujärgseks chill’iks.

Ausad hinnad

Plaanid ikka muutuvad – ka sõduritel. Broneeri üritus julgelt nii nagu plaanisid, meie juures maksad vaid nende osalejate eest, kes kohale tulid. Paketid on mõistlikud, ei mingeid varjatud tasusid.

Tule kas või 100 sõbraga

Mida suurem lahing, seda eepilisem! Suudame relvadega varustada terve kompanii jagu võitlejaid. See on elamus, mida sa ei unusta.

Tahad lisaks sõjale ka kardirallit ja sauna?

Kõik on võimalik! Kirjuta meile oma plaanidest.

Aravete kardirada
TOP