Põgenemistuba

Tere tulemast Timmi mõistatuste labürinti!

Tere tulemast põgenemis-tuppa!

Astugem hetkeks tagasi minevikku, kui väike poiss nimega Timmi saadeti koduaresti. Selle asemel, et leppida oma saatusega, otsustas Timmi luua midagi enamat - omaenda põgenemistoa!

Nüüd seisad sina siin, valmis vastu võtma seda väljakutset. Ta on seadnud lõkse ja mõistatusi igale nurgale ning peitnud vihjeid ja esemeid kavalalt.

Sinu ülesanne on avastada need vihjed ja lahendada mõistatused enne, kui aeg otsa saab. Kas suudad murda läbi Timmi  takistuste ning leida tee vabadusse?

Timmi tuba pole lihtsalt ruum - see on elamus täis adrenaliini ja pinget. See paneb proovile sinu osavuse, loogilise mõtlemise ja meeskonnatöö oskused. Kas oled valmis astuma väljakutsele?

Ära hakka kartma ega kaota lootust! Omaniku sarmikas naeratus näitab sulle teed edasi. Nii et olgu sul närvid teravad ja meeled ärksad - alusta seiklust juba praegu!

Kas julged siseneda Timmi mõistatuse labürinti?

põgenemistuba

Info:

Osalejate arv

2-4

Hind

Hind: 60€ (kamba peale)

Aeg

60-75 minutit

Raskusaste

Keskmine/väga raske

põgenemistuba

Mis on põgenemistuba?

Tere tulemast põgenemistuppa - põnevaimasse seiklusse, mis ootab sind ees! Põgenemistuba on interaktiivne mängukogemus, kus saad koos sõprade või perekonnaga proovile panna oma osavuse, loogika ja meeskonnatöö oskused.

Sul tuleb astuda salapärasesse ruumi, mis on täis mõistatusi, peidetud vihjeid ja arvukaid lõkse. Sinu ülesanne on leida vihjeid ning lahendada keerulisi mõistatusi enne, kui aeg otsa saab. Ainult nutikate otsuste ja meeskonnatöö abil suudad välja murda ning võita mängu!

Põgenemistoad sobivad nii sõpradele, peredele kui ka töökollektiividele. See on suurepärane võimalus veeta lõbusalt aega koos ning testida oma piire. Kas oled valmis astuma väljakutsele?

Liitu meiega põgenemistoas ja avasta adrenaliinirohke elamus! Oleme kindlad, et see saab olema seikluslikult unustamatu kogemus!

Broneeri mänguks aeg

TOP